Automatizácia domácnosti od SOMFY

Chytrá domácnosť nie je len módnou záležitosťou pre tých, ktorí si ju môžu dovoliť. Podľahnite jej kúzlu a sami sa presvedčte o výhodách, ktoré získate – väčšie pohodlie, bezpečie a úsporu energie.


Komplexný systém TaHoma® switch

Celú svoju domácnosť môžete mať doslova pod palcom v mobilnom telefóne. Zvládne to naozaj každý! Pomôže vám v tom komplexný systém domácej automatizácie TaHoma® switch a jeho prepracovaná aplikácia TaHoma. K systému môžete pripojiť stovky kompatibilných produktov! Napríklad vonkajšie a vnútorné žalúzie a rolety, záclony, garážové dvere, vjazdové brány, domáce vykurovanie, kamery, alarmy, chytrý zámok Somfy Door Keeper, ako aj chytré zásuvky a osvetlenie.

Nebojte sa, nestrávite celý deň na mobile, aby ste všetko nastavili. Jednoducho si vytvorte obľúbené scenáre a potom ich kedykoľvek vyvolajte jediným kliknutím. Dva obľúbené scenáre môžete nastaviť priamo na dvoch tlačidlách na zariadení TaHoma® switch.


Ako môže vyzerať scenár?

Napríklad pri odchode z domu stačí kliknúť na tlačidlo a všetko sa dá do pohybu: Otvoria sa garážové dvere a vjazdová brána, žalúzie a rolety sa nastavia do požadovanej polohy, stlmí sa kúrenie, aktivujú sa kamery a alarmy, vypnú sa svetlá vybavené žiarovkami Philips Hue, bezpečne sa za vami zatvoria dvere i brána a zamkne sa chytrý zámok na vchodových dverách. A vy už nemusíte behať po dome a všetko kontrolovať.