Aplikácia Somfy Protect

Inteligentné zabezpečenie domácnosti

Získajte väčšie bezpečie pre seba, svojich blízkych a svoj majetok! Všetky kamery, alarmy, chytrý zámok dverí a ďalšie bezpečnostné funkcie, dokonca aj bezpečnostné vonkajšie rolety, môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek pod palcom. Navyše ich inštalácia nevyžaduje rezanie do steny! Všetko je bezdrôtové.

Vedeli ste, že váš dom môže „predstierať“, že ste doma, a odradiť tak zlodejov? Prednastavené scenáre vám v tom môžu pomôcť. Žalúzie a rolety sa môžu rôzne nastavovať, svetlá sa môžu zapínať a vypínať…

Kamery

Vonkajšie kamery Somfy ponúkajú výber aktívnych a neaktívnych zón, zatiaľ čo interiérové kamery majú chytrú záklopku, ktorá chráni vaše súkromie. Akonáhle prídete domov, foťák „zatvorí oko“. Navyše cez ne môžete hovoriť a hneď zasiahnuť.

Somfy ONE+ je prvá interiérová kamera a alarm v jednom. Má tiež inteligentnú záklopku a môžete reagovať priamo cez ňu. Dokonca rozpozná aj vášho psa alebo mačku, takže nevyvolá falošný poplach.

Nechcete mať doma kamery? Zaobstarajte si Home Alarm!

Vonkajšia kamera SOMFY
Zámok a videotelefóny

Zámok a videotelefóny

Vďaka videotelefónu môžete bezpečne vidieť, kto zvoní. A môžete otvoriť aj na diaľku. K chytrému zámku dverí Somfy Door Keeper nepotrebujete kľúče, stačí vám mobilný telefón. Môžete ho otvoriť aj z práce pre pani upratovačku alebo neočakávanú návštevu. A prístupy môžete jednoducho udeliť a odobrať.