ovládanie chytrej domácnosti

Ovládanie chytrej domácnosti

Ovládajte svoju chytrú domácnosť pomocou mobilného telefónu, počítača, tabletu, diaľkového ovládača alebo nástenného ovládača, alebo dokonca hlasovými príkazmi! Akokoľvek sa vám bude chcieť. Svoju domácnosť môžete ovládať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Vďaka mobilnej aplikácii TaHoma ju môžete ovládať a sledovať aj zo zahraničia.

Diaľkové ovládače Situo

Elegantný diaľkový ovládač vám presne padne do ruky. Je k dispozícii ako jednokanálový na ovládanie jedného konkrétneho pohonu alebo skupiny pohonov, alebo ako päťkanálový na ovládanie piatich produktov, ako sú predokenné rolety, vonkajšie žalúzie, vnútorné žalúzie a rolety, markízy…

Funkcia “ My “ slúži na uloženie často používanej polohy zariadení. Môžete ju kedykoľvek jednoducho vyvolať jediným stlačením. Pre vaše žalúzie je skvelou voľbou typ Variation s nápaditým kolieskom – jednoducho ním nastavíte presný sklon lamiel.

Diaľkové ovládače Situo
Nástenné ovládače Smoove

Nástenné ovládače Smoove

Jednokanálový nástenný ovládač Smoove je určený na ovládanie jedného tieniaceho prvku alebo ich celej skupiny. Môžete ho umiestniť kamkoľvek bez toho, aby ste museli rezať do steny! Ovládanie je dotykové a môžete si vybrať z troch farieb a typov rámov.