Projekt FORWINDO sme odštartovali spoločne so spoločnosťou BIOFEEL s.r.o. Košice. Vznikol na základe osobných skúseností s plastovými oknami vo vlastnej domácnosti, kedy pri dnešnej zaneprázdnenosti, časovej tiesni má málokto z nás čas starať sa, alebo riešiť údržbu či servis vo vlastnej réžii, príp. zisťovať cenníky a podmienky u existujúcich výrobcov. Samotní výrobcovia okien sa ani nechcú púšťať do opráv okien, ktoré nevyšli z ich výrobného závodu. Mnohokrát tieto služby výrobca ani neposkytuje, preto sme sa rozhodli realizovať tieto služby v spolupráci s odborníkmi, ktorí sa zaoberajú výrobou viac ako 10 rokov.Všetky komponenty, ktoré sú súčasťou každého okna pre nás zabezpečujú samotní výrobcovia prvotných materiálov ako kovaní, tesnení, skiel, profilov, ….   Preto sme schopní dodať potrebné náhradné diely a tiež zabezpečiť servis vo veľmi krátkej dobe, dokonca aj takých, ktorých predajca už dávno nieje na trhu.

Kto sme

Pripravili sme projekt FORWINDO, ktorý Vám pomôže ušetriť finančné prostriedky vo Vašej domácnosti. Ponúkame Vám služby v oblasti pozáručného servisu plastových, ale aj hliníkových okien a dverí a to aj takých, ktorých výrobca či dodávateľ už možno neexistuje na trhu. Naša spoločnosť spolupracuje so všetkými výrobcami a dodávateľmi komponentov pre výrobu okien, preto vieme zabezpečiť servis všetkých druhov okien a dverí.

Prečo údržba okien

Aby okná spĺňali parametre garantované výrobcom, je potrebná ich údržba. Pokiaľ nie je vykonávaná žiadna údržba, vtedy Vaše náklady na domácnosť doslova „unikajú“ cez okno. Vo väčšine prípadov okná nesprávne doliehajú, už či z dôvodu nesprávneho nastavenia, alebo poškodeného tesnenia čím dochádza k úniku tepla, k prepúšťaniu prachu, hluku, okná vŕzgajú, čo môže mať neskôr za následok aj mechanické opotrebovanie a s tým súvisiace náklady na opravu alebo výmenu. Je preto veľmi dôležitá správna údržba okien a dverí.

Čo získate u nás

Poskytneme Vám kvalitný servis, opravíme, alebo vymeníme kovanie, opravíme žalúzie, zabezpečíme výmenu bezpečnostných, alebo izolačných skiel, správne nastavíme a premažeme všetky potrebné súčasti okien a dverí, vymeníme tesnenie, zabezpečíme Vaše okná proti vlámaniu. U nás si môžete vybrať aj doplnkovú výbavu Vašich okien, ako sú parapety, sieťky proti hmyzu, žalúzie, rolety, samozatvárače… Ak máte problém v oblasti plastových či hliníkových okien, obráťte sa na nás.